loader image

ŠkodaCars Club

2018

Presnejšie 29.6.2021. V tento deň vznikol oficiálne nový klub ŠkodaCars Club založením našej oficiálnej skupiny na Facebooku.

Prečo?

A prečo nie? Áno, každý hovorí že je klubov a skupín viac než dosť. Áno, existujú rôzne skupiny ktoré sa venujú značke Škoda, neponúkajú ale to čo my. Prečo by si niekto nemohol vytvoriť vlastnú skupinu? Pretože už podobná existuje? No a čo? My sme chceli hlavne vytvoriť skupinu kde sa rieši len jedna značka. Skupinu, v ktorej sa členovia navzájom neurážajú ale naopak, pomáhajú si. Nepotrebujeme mať vysoké čísla. U nás preferujeme kvalitu, nie kvantitu.

Názov

Chceli sme hlavne niečo originálne. Názov ktorý nepoužíval už niekto predtým. A tak vznikol ŠkodaCars Club. Prečo sú slová ŠkodaCars spojené? Prečo by nemohli? Je to vec klubu, aký názov si vyberie a ako sa bude písať.

Logo

Logo sme si navrhli sami. Nápadov bolo a výber bol ťažký. Nakoniec sme si ale vybrali. Logo prešlo v roku 2021 menšou úpravou ale základ ostal rovnaký.

Konkurencia?

Iné skupiny neriešime. S niektorými máme priateľské vzťahy, o tých ďaľších sa nevyjadrujeme. Ideme si svojou cestou, aj keď niekedy sa spomenie náš klub v iných skupinách. Nevadí, pobavíme sa a dozvieme sa o našom klube novinky o ktorých nevieme ani my.