Klubová karta ŠkodaCars Club

0

Čoskoro tu máme nový rok a s ním aj novinky v našom klube. Keďže chceme našim členom ponúkať čo najviac výhod u našich aktuálnych aj budúcich partnerov, rozhodli sme sa vytvoriť klubovú kartu.

 

 

Načo mi bude klubová karta?

Kartou sa budete preukazovať u našich členov aby ste získali či už zľavu alebo iný benefit pre členov klubu. Samozrejme každý člen bude mať aj zľavu na merch ŠkodaCars Club. Chceme tak predísť aj možnému zneužívaniu výhod ľudmi ktorí niesu v klube.

 

Bude sa aj niečo platiť?

Členstvo bude platné vždy na jeden rok. Začiatkom každého nového roka si bude musieť člen klubu členstvo obnoviť. Členský poplatok na jeden rok bude 10€, prvý poplatok bude 12€ keďže v sume je zahrnutá aj výroba kartičky.

 

Ako sa zaregistrujem do klubu?

Čoskoro spustíme registračný formulár kde vyplníte potrebné údaje, následne od nás obdržíte email s informáciami a spôsobom platby členského poplatku. Hneď ako nám poplatok príde, budeme Vás informovať. Kartičky budeme dávať vyrábať vždy po viacerých kusoch a následne Vám ich bude posielať.

 

Dúfame že Vás táto novinka príjemne prekvapila, a že sa do klubu oficiálne zaregistrujete aby sme Vám mohli prinášať stále nové benefity.

 

FORMULÁR

Môže sa vám páčiť
Komentáre
Loading...