O nás

2018

Na jar roku 2018 prišiel nápad založiť klub Škoda. Prečo? Chceli sme založiť klub, kde sa bude riešiť len značka Škoda, žiadne iné, a v ktorom si budeme miesto hejtovania pomáhať. Keď sme boli rozhodnutí že klub založíme, prišiel na rad výber správneho názvu. Chcelo to niečo originálne, niečo čo ešte neexistuje, a niečo čo zaujme. Nápadov bolo veľa, no nakoniec sme vybrali názov ŠkodaCars Club. Keď sme mali už názov, bolo na rade klubové logo, aby sme mohli dať vyrobiť aj prvé nálepky a vytvoriť skupinu na Facebooku. Tá vznikla 29.6.2018, tento dátum berieme ako oficiálny dátum založenia klubu. Postupne sa do skupiny začali pridávať prví ľudia, z čoho sme mali veľkú radosť. Vedeli sme že je pred nami dlhá cesta. Keď nás bolo v skupine viac, prišiel na rad náš prvý zraz, ktorý sa konal pri motoreste Havran, neďaleko Senice. Nečakali sme veľkú účasť, keďže išlo o náš úplne prvý zraz. Boli sme radi za každé jedno auto ktoré prišlo. Keď sa začal klub rozbiehať, začali sme riešiť prvých partnerov klubu, a vybavovať zľavy pre klubákov.

2019

V roku 2019 sa nám podarilo získať aj nášho hlavného partnera, autorizovaného predajcu a servis vozidiel Škoda, firmu Autocomodex Trnava. Sme veľmi radi, že Autocomodex súhlasil s našim návrhom na spoluprácu. Mať ako hlavného partnera autorizovaného predajcu vozidiel Škoda, je úžasné, a posunulo nás to znova o krok vpred. V tomto roku sme dostali aj nápad s predajom klubového merchu. Keď sme zistili že stránka autickari.com ponúka možnosť predaja merchu, kontaktovali sme ich. Za krátku dobu bol na svete náš prvý klubový merch. Ďaľším nápadom ako posunúť klub vpred, boli klubové kartičky. Koncom roka sme spustili registráciu do klubu. Tešilo nás keď začali chodiť prvé registrácie.

2020

Začiatkom roku 2020 sme začali rozposielať prvé klubové karty. V tomto roku prišla aj zmena na strane merchu. Chceli sme posunúť merch na profesionálnejšiu úroveň. Spoluprácu s autickari.com sme ukončili, a kontaktovali sme firmu GoMerch.sk ktorá sa merchu venuje profesionálne. Po stretnutí so zástupcom firmy GoMerch.sk sme sa dohodli na spolupráci. Začiatok predaja merchu sa bohužiaľ trošku posunul z dôvodu vírusu Covid-19. Keď sa situácia zlepšila, doladili sme detaily a merch išiel do predaja. Keď sme už mali firmu na predaj merchu, chceli sme zmeniť aj spôob predaja nálepiek, aby bol jednoduchší a rýchlejší. E-shop samo-lepky.sk nám vyrábal klubové nálepky od začiatku, preto sme sa obrátili práve na nich so žiadosťou, či by mohli predávať naše nálepky cez ich web. Nákup a odoslanie nálepiek sú vďaka tomu rýchlejšie, ale hlavnou výhodou je to, že si môže každý objednať nálepku podľa svojich predstáv (veľkosť, farba, typ fólie). To je v skratke minulosť nášho klubu, uvidíme, čo prinesie budúcnosť.

Partneri